Предмет: Химия,
автор: t78ryf2c76
. Який об’єм хлору йде на приєднання до 180л гексену
Помогитее
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
32304 л
Объяснение:
C6H12+Cl2 = C6H12Cl2
n(C6H12) = V*ρ/M = 180 л * 0.6730 г/мл / 84 г/моль = 1442 моль
n(Cl2) = n(C6H12) = 1442 моль
V(Cl2) = n*Vm = 1442 моль * 22.4 л/моль = 32304 л
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: fpolatkyzy
Предмет: Немецкий язык,
автор: sajsvatoslav
Предмет: Литература,
автор: khayrulinal
Предмет: Алгебра,
автор: vikavoloshyn