Предмет: Физика, автор: sashakostritsa2006

До резистора з опором R=3 Ом, прикладена напруга U=9B. Визначити струм, протікаючий по резистору

Допоможіть будь ласка!!!!​

Ответы

Автор ответа: LonsyX
1

Щоб визначити струм, який протікає через резистор з опором R=3 Ом, потрібно застосувати закон Ома:

I = U / R

де I - струм, U - напруга, а R - опір резистора.

Підставляючи дані в цю формулу, отримуємо:I = 9 В / 3 Ом = 3 А

Отже, струм, який протікає через резистор, дорівнює 3 Ампери.

Похожие вопросы