Предмет: Физика, автор: illuapussi

ДАЮ 50 БАЛІВ
Розгнянь графік залежності сили струму в провіднику від напруги. Чому дорівнює опір цього провідника? ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 10 Ом

Объяснение:

Согласно графика, при напряжении 20В сила тока равна 2А

Cогласно закона Ома:

R=U/I=20/2=10 Ом

Автор ответа: Alxemek1000
6

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

I=2A

U=20B

-----------

R=?

R=U/I

R=20/2=10 Ом

Похожие вопросы