Предмет: Физика,
автор: gamanuk79
Куля, що летить зі швидкістю 700 м/с, пробиває дерев'яну стінку за 0,001 с і після цього її швидкість дорівнює 150 м/с. Вважаючи рух кулі в стіні рівноприскореним, знайдіть її товщину.
55 см
55 м
42,5 см
42,5 м
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Відповідь: 42,5 см.
Объяснение:
Для розв'язання задачі використовуємо рівняння рівноприскореного руху:
v = v0 + at,
x = x0 + v0t + (1/2)at^2,
де v - кінцева швидкість кулі, v0 - початкова швидкість кулі, t - час руху кулі в стінці, x - товщина стінки.
За умовою задачі:
v0 = 700 м/с,
v = 150 м/с,
t = 0,001 с.
Знайдемо прискорення кулі:
a = (v - v0) / t = (150 м/с - 700 м/с) / 0,001 с ≈ -550000 м/с^2.
Мінус перед значенням прискорення означає, що куля сповільнюється.
Тепер можна знайти товщину стінки:
x = (v^2 - v0^2) / 2a = (150 м/с)^2 - (700 м/с)^2 / 2(-550000 м/с^2) ≈ 0,425 м = 42,5 см.
Отже, товщина дерев'яної стінки дорівнює 42,5 см. Відповідь: 42,5 см.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: eubaydullaeva12
Предмет: Українська мова,
автор: elvirabagira1998
Предмет: Алгебра,
автор: Megapenis23
Предмет: Химия,
автор: 2002vitaliy36