Предмет: Русский язык, автор: mandrykadaniil004

напишите эссе на тему "можно ли назвать спутниковую связь, связи будущего используйте информацию прочитанного текста растительно-постановка знаков и напишите в простых, простых осложнённых и объём работы 150 слов ​

Ответы

Автор ответа: moseichuk185
1

Ответ:

Оскільки супутниковий зв'язок є радіозв'язком, для передачі через супутник сигнал повинен бути промодульованим. Модуляція відбувається на земній станції. Модульований сигнал переноситься на потрібну частоту, підсилюється та надходить на передавальну антену.

Звичайний (нерегенеративний) супутник, прийнявши сигнал від однієї наземної станції, переносить його на іншу частоту, підсилює й передає іншій наземній станції. У супутнику може бути кілька незалежних каналів, що здійснюють ці операції, кожний з яких працює в певному діапазоні частот (ці канали обробки називаються транспондерами).

Регенеративний супутник демодулює прийнятий сигнал та знову модулює його. Завдяки цьому помилки виправляються двічі: на супутнику та на прийомній земній станції. Недоліком цього методу є складність, висока вартість супутника та наземного обладнання.


danilmotokross44: ...
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: kuzembayevamanshuk20
Предмет: Литература, автор: Oktaviavirstjn
Завершіть історію Андрія
У підвалі було холодно і темно. Щоб зігрітися, Андрій ще дужче підібрав під себе ноги I глибше опустив голову в отвір куртки. Він почувався самотнім і нікому не по mрiбним. Ще вранці, коли йшов до школи, й гадки не мав, що вечір і ніч доведеться провести на старому ди- вані у підвалі чужого будинку. Чому так трапилося? Хто винен? Він знову і знов прокручував у пам'яті картину другої половини дня. Двері квартири відкрив тато. Суворий по- гляд батька засвідчив те, що він чимось невдоволений. Тамо не дозволив йому зайти навіть до помешкання i зразу ж запитав: «Чому упродовж тижня ти тричі про- пускав навчання в школі? Чому в класному журналі такі погані оцінки? Ти ж обіцяв мені... Додому прийдеш тоді, коли зрозумієш, як потрібно вчитися і відвідувати шко- лу.». Після цього він закрив перед ним двері. Андрій більше не натиснув на кнопку дзвінка. Він вирі- шив не повертатися додому. Тепер він буде жити сам і «доведе» всім, що обійдеться І без батьків, і без школи, і без всіх. Завтра він почне нове життя, а сьогодні... він хотів їсти і почувався забутим і самотнім.​