Предмет: Физика, автор: orafan102

Дві когерентні світлові хвилі приходять в деяку точку простору з різницею ходу 3 мкм. Частота коливань у хвилі 4*(10^14)Гц. Який результат інтерференції в цій точці?

Ответы

Автор ответа: haupyoup
1

Ответ:

У цій задачі різниця ходу складає 3 мкм. Оскільки частота коливань у хвилі 4*(10^14) Гц, то довжина хвилі світла можна обчислити за формулою:

λ = c / f,

де c - швидкість світла в вакуумі (3*10^8 м/с), f - частота світлових коливань.

Отже, λ = 310^8 м/с / 410^14 Гц = 7,5*10^-7 м = 0,75 мкм.

Таким чином, різниця ходу дорівнює 3 мкм / 0,75 мкм/хв = 4 хвилі.

Оскільки різниця ходу є цілим числом хвиль, відбувається конструктивна інтерференція, тому результатом інтерференції буде підсилення амплітуди світлових хвиль в цій точці.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним