Предмет: Физика, автор: marinapotapova306

4. За графіком залежності маси тіла від об'єму

визнач густину речовини, з якої виготовлено це

тіло.

A 400

B

2,5

КГ

3

M

КГ

3

Б 0,4

r 250

КГ

3

M

КГ

3

m, r

0,8

01

V.

Ответы

Автор ответа: artelis1612
4

Пояснення:

m = pv

p = m/v

m = 4×0,8 г

v = 8 см³

р = (4×0,8)÷8 = 0,4 г/см³

1 кг/м³ - 1000/1000000 г/см³ = 1/1000 г/см³

х кг/м³ - 4÷10 г/см³

х = 4×100010 = 400кг/м³

Відповідь: А 400 км\м³


Softikl: Спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: zanajdaraana34
Предмет: Английский язык, автор: met1v1k