Предмет: Химия, автор: timlevcnuk1111

Al²O³ кількістю речовини 0,7 моль повністю прорегував з хлоридною кислотою(HCl) , обчисліть масу і кількість речовини хлоридної кислоти ,що вступила в реакцію.

будь ласка потрібно (тільки не з інтернету пж)!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: vladamkm
0
0,7 х
Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O
1 моль 2 моль

0,7 х
----- = -------
1 2

Х=1,4

n(AlCl3) = 1,4 моль
m = n • M
M(AlCl3) = 133 г/моль
1,4 • 133 = 186,2 г

vladamkm: в пропорціях там 7/1 = х/2
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: AryjanchikChek1501
Предмет: Информатика, автор: 25101992nikiforova
Предмет: Алгебра, автор: nelakozina899