Предмет: Физика, автор: causalecsandr

Задача Задача 1. На яку висоту підніметься рідина в капілярній трубці діаметром 0,03 мм, якщо коефіцієнт поверхневого натягу рідини 0,022 Н/м, а її густина 800 кг/м3?​

Ответы

Автор ответа: Rina18996
12

Розв’язання:

Дано:

d = 0,03мм = 0,03·10-3м

σ = 0,022 Н/м

ρ = 800 кг/м3

h - ?

Формули:

ℎ =2/ =2 ∙ 2/ = 4/

=/2

ℎ = 4 ∙ 0,022/800∙10∙0,03∙10-3м = 0,37м = 37см

Відповідь: h = 37 см

Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: AryjanchikChek1501
Предмет: Информатика, автор: 25101992nikiforova
Предмет: Алгебра, автор: nelakozina899