Предмет: Физика,
автор: kseniya15200
Газ у балоні знаходиться під тиском 120 кПа при температурі 27С. Визначте тиск газу після того як газ нагріли до 127С. * Записати числову відповідь у кілопаскалях, наприклад: 15,5 кПа, 258 кПа і т.і.
Ответы
Автор ответа:
1
Для розв'язання задачі ми можемо скористатися ідеальним газовим законом, який визначає залежність між тиском, об'ємом, температурою та кількістю речовини в газовій системі:
pV = nRT,
де p - тиск газу, V - об'єм газу, n - кількість речовини в газі, R - універсальна газова стала, T - температура газу.
Припустимо, що об'єм газу залишається незмінним, тобто V1 = V2. Тоді ми можемо записати:
p1/T1 = p2/T2,
де p1 і T1 - початковий тиск і температура газу, p2 і T2 - кінцевий тиск і температура газу.
Підставляючи в цю формулу дані з умови задачі, маємо:
p1/T1 = p2/T2
120 кПа / (27 + 273) K = p2 / (127 + 273) K
Розв'язавши це рівняння відносно p2, отримуємо:
p2 = p1 * T2 / T1 = 120 кПа * (127 + 273) K / (27 + 273) K ≈ 154 кПа.
Тому після нагрівання газу до 127°C тиск у балоні становитиме близько 154 кПа.
pV = nRT,
де p - тиск газу, V - об'єм газу, n - кількість речовини в газі, R - універсальна газова стала, T - температура газу.
Припустимо, що об'єм газу залишається незмінним, тобто V1 = V2. Тоді ми можемо записати:
p1/T1 = p2/T2,
де p1 і T1 - початковий тиск і температура газу, p2 і T2 - кінцевий тиск і температура газу.
Підставляючи в цю формулу дані з умови задачі, маємо:
p1/T1 = p2/T2
120 кПа / (27 + 273) K = p2 / (127 + 273) K
Розв'язавши це рівняння відносно p2, отримуємо:
p2 = p1 * T2 / T1 = 120 кПа * (127 + 273) K / (27 + 273) K ≈ 154 кПа.
Тому після нагрівання газу до 127°C тиск у балоні становитиме близько 154 кПа.
Автор ответа:
0
Ответ:
....,....................
154
Объяснение:
154 кПа
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Sofiasst
Предмет: Українська мова,
автор: petrovdmitric47
Предмет: Химия,
автор: veronikabarabolko734
Предмет: Химия,
автор: ansteyzdv0579
Предмет: История,
автор: tenakovnikita09