Предмет: Физика,
автор: viktoriagladenka002
На скільки розтягнеться пружина якщо її розтяг ували силою 100 Н? жорсткість пружини становить 400 Н/м.
Терміново!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
5 сантиметрів
Объяснение:
дано:
k=100H/m L=F/k = 5/100 = 5cm
F=5H
L-?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tpavlovskaya324
Предмет: Геометрия,
автор: mitsukiadderley
Предмет: Математика,
автор: Sansssssssssfs
Предмет: Алгебра,
автор: yqvcj
Предмет: Физика,
автор: MamoryKyn