Предмет: Физика, автор: Nyanyanyanaynya

ТЕРМІНОВО!!
Сталевий паралелепіпед з сторонами 10см,8см,12см рівномірно тягнуть по поверхні стола. Коефіцієнт тертя між тілом і поверхнею - 0,21. Чому дорівнює сила, яку прикладають до паралелепіпеда? Відповіді надайте в системі СІ, записавши у відповідь число та од. вимірювання

Ответы

Автор ответа: Kreslennia
1

Відповідь :15,9 H

Пояснення:

F = u m g
Знайдемо массу тіла:
m = V р

V = 0.1 x 0.8 x 0.12 = 0,00096 m*3 = 0,96 x 10 **-3  м**3 (кубічних метрів)

р = 7900 кг/м*3 = 7,9 x 10 ** 3

m = 0,96 x 10**-3  x 7.9x10**3 = 7,58 кг
F= 0,21 x 7,58 x 10 = 15,9 H

Довідково:  ** - до ступеня

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: asanali9068