Предмет: Физика, автор: yakubenkooleg9

очень срочно
Визначте опір залізного дроту, натягнутого між двома стовпами, якщо площа його поперечного перерізу 10 мм2, а відстань між стовпами 50 м.У відповіді вказати лише число. Наприклад, 0,9.

Ответы

Автор ответа: daryavelichko119
1
Дивись.
Якщо коротко, і тільки число то відповідь : 5,6
Автор ответа: netrade088
2

Відповідь:

5

Пояснення:

Щоб визначити опір залізного дроту, нам спочатку потрібно знайти його опір на один метр довжини. Опір дроту залежить від його довжини, площі поперечного перерізу та властивостей матеріалу.

За формулою опору провідника: R = (ρ * L) / A, Щоб визначити опір залізного дроту, нам спочатку потрібно знайти його опір на один метр довжини. Опір дроту залежить від його довжини, площі поперечного перерізу та властивостей матеріалу.

За формулою опору провідника:

R = (ρ * L) / A,

де R - опір провідника, ρ - специфічний опір матеріалу провідника, L - довжина провідника, а A - площа поперечного перерізу провідника.

За таблицею специфічних опорів матеріалів, специфічний опір заліза приблизно 1,0 × 10^(-7) Ом·м. Площа поперечного перерізу дроту становить 10 мм^2, що дорівнює 10^(-5) м^2. Відстань між стовпами 50 м.

R = (ρ * L) / A = (1.0 × 10^(-7) Ом·м * 50 м) / 10^(-5) м^2

 = 5 Ом

Отже, ми можем визначити опір дроту за формулою: R = (ρ * L) / A = (1.0 × 10^(-7) Ом·м * 50 м) / 10^(-5) м^2

 = 5 Ом . Отже, опір залізного дроту, натягнутого між двома стовпами, становить 5 ом


yakubenkooleg9: площа S, а А відповідає за Ампер
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: olareznik246
СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! МНЕ НУЖНО ДО 14:40 ЗДАТИ!!!!
У завданнях 11-13 до кожного із чотирьох фрагментів інформації, позначених цифрою, доберіть один правильний, на Вашу думку, варіант, позначений буквою. 11. З'ясуйте тип кожного речення (А - Д) в тексті (цифра позначає наступне речення (1-4)). Речення (текст) Тип речення Б складносурядне В складнопідрядне (1) Часто неподалік від судна спливають А просте ускладнене дельфіни або чорною брилою виринає на поверхню моря кит. (2) Набере в легені повітря й знову на глибину пірне шукати поживи. (3) а найвірніші супутники рибалок Г складне безсполучникове Д складне з різними видами nmaxu, бо вони можуть зв’язку годинами eucimu над судном i супроводжувати його. (4) Наче невидимими нитками поприв’язувано чайок до палуби, і ніяк не можуть вони від неї відірватися, a здійметься шторм позриває він птахів із невидимих ниток, порозкидає на збурені хвилі, і пливуть вони за судном. 12. Поєднайте виділені фрагменти простих (1-4) і складних (А - Д) речень за подібністю синтаксичного значення. Зразок такого поєднання показано на схемі. як? яким чином? Я пишу швидко. Просте речення 1 Степ посивів від паморозі. 2 У вівсах підпадьомкали перепілки. 3 Крізь вікно ледве-ледве сіріло небо. 4 Яскраві тюльпани розсипали навкруги свої вогняні ліхтарики. Як? ЯКИМ ЧИНОМ, Іван грае так, як його навчили. Складне речення A Гостро пахнули дикі гіацинти і якісь дзвіночки, що квітнуть тільки напровесні. Б Дерев було так багато, що садок здавався пишним кошиком. В Дорога круто завертала туди, де тьмяно блищало озеро. Г Побілішав, заколивався від вітру ковиль, наче поповзли землею сірі пасма туману. Д Нам зорі з неба світять ясно, бо квітне юність у серцях.​