Предмет: Химия,
автор: darkan2112
У порції ортофосфатної кислоти масою 24,5 г число структурних частинок складає
• А 1,505 · 1023
• Б 6,02 · 1023
• В 3,01 · 1023
• Г 4,515 · 1023
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
M(H3PO4)=3•1+31+4•16=98 г/моль
N(H3PO4)= n•Na = (m/M)•Na = (24.5/98)•6.02•10²³= 0.25•6.02•10²³= 1.505•10²³молекул
Na постійна Авогадро 6.02•10²³ моль^-1
qwerty2015f5:
Допоможіть, будь ласка, з хімією, даю максимальну кількість балів, одна задача
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: sabarskijmaksim769
Предмет: Математика,
автор: veronika182012
Предмет: Алгебра,
автор: solovejmakar421
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: samarakirill32