Предмет: Физика, автор: VeRonIka8062

Дуже срочно треба!!При напрузі між кінцями провідника 4 В сила струму в ньому 0.2 А. Якою має бути напруга, щоб сила струму у цьому самому провіднику була 0.04 А?​

Ответы

Автор ответа: lenusyafeldman
2

Объяснение:

Між напругою та силою струму в провіднику існує пряма залежність, яка описується законом Ома:

I = V/R

де I - сила струму в провіднику (в амперах), V - напруга на кінцях провідника (в вольтах) і R - опір провідника (в омах).

У даній задачі сила струму змінюється з 0.2 А на 0.04 А. Для того, щоб знайти нову напругу, можна скористатись наступною формулою:

V₂ = I₂ × R

де V₂ - нова напруга на кінцях провідника (в вольтах), I₂ - нова сила струму в провіднику (в амперах), а R - опір провідника, який не змінюється.

Для того, щоб знайти нову напругу, потрібно спочатку знайти опір провідника. Можна використати оригінальні дані, оскільки опір провідника залишається незмінним незалежно від сили струму в ньому:

R = V₁ / I₁ = 4 В / 0.2 А = 20 Ом

Тепер, знаючи опір провідника, можна використати другу формулу для знаходження нової напруги:

V₂ = I₂ × R = 0.04 А × 20 Ом = 0.8 В

Отже, щоб сила струму в провіднику була 0.04 А, необхідна напруга 0.8 В.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ahaugshssy