Предмет: Физика, автор: dan4ikshulga

Знайдіть  прискорення автомобіля під час гальмування, якщо він рухався зі швидкістю 72 км/год і зупинився за 10 с (3 бали) даю 100 баллов!!!!​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 72км/год = 20м/с

V = 0м/с

t = 10 c

Найти: а - ?

V = V₀ + at  ⇒  a = V - V₀/t

a = 0 - 20/10 = -2 м/с²


sorokadiana623: здравствуйте помогите пожалуйста з последним заданиям буду очень благодарна вам
paslfj0184: помогите пожалуйста
paslfj0184: 8 клас физика
dianabunny333: здравствуйте!помогите пожалуйста, задание в моем профиле
Автор ответа: Gripl
0
Для вирішення задачі використаємо формулу для середнього прискорення:

a = Δv / Δt

де Δv - зміна швидкості, Δt - час, протягом якого відбулася зміна швидкості.

Зміна швидкості в даній задачі:

Δv = 0 - 72 км/год = -72 км/год

Проте для подальшого розрахунку, потрібно перевести км/год у м/с. Для цього використаємо формулу:

1 км/год = 1000 м / 3600 с = 0,2778 м/с

Тому,

72 км/год = 72 * 1000 м / 3600 с ≈ 20 м/с

Тоді зміна швидкості становитиме:

Δv = 0 м/с - 20 м/с = -20 м/с

Час зупинки автомобіля:

Δt = 10 с

Отже, прискорення автомобіля під час гальмування буде:

a = Δv / Δt = (-20 м/с) / (10 с) = -2 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: lizavasilevskaya2022
Предмет: Математика, автор: pristupazlata1
Предмет: Биология, автор: Anchiikk