Предмет: Химия,
автор: daskalmarana
Яку масу тристеарату необхідно взяти, щоб отримати 570 г мила в результаті взаємодії жиру з натрій гідроксидом? Потрібно дано та розв'язк
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(C17H35COONa)= 570г
m[C3H5(C17H35COO)3] = ?
Решение:
C3H5(C17H35COO)3 + 3NaOH --> 3C17H35COONa + C3H5(OH)3
n(C17H35COONa)= 570г / (12*18+1*35+2*16+23)г/моль ≈ 1,86моль
n[C3H5(C17H35COO)3]= n(C17H35COONa)/3 = 1,86моль / 3 = 0,62моль
m[C3H5(C17H35COO)3]= 0,62моль * (12*57+1*110+6*16)г/моль ≈ 552г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: lizavasilevskaya2022
Предмет: Математика,
автор: pristupazlata1
Предмет: Геометрия,
автор: admiraldam20
Предмет: Геометрия,
автор: pro100maev
Предмет: Математика,
автор: georgmarkin2007