Предмет: Физика, автор: bendinik1410

4. Мешканець Запоріжжя створює цікаві металеві статуетки історичних та фантастичних героїв. Три з них мають об'єм 300 см³ кожна, а маси складають відповідно 2,67 кг. 2,1 кг та 2,34 кг. Яка з них має густину меншу за цинк? ПОМОГИТЕ!!!!

Ответы

Автор ответа: elizabethvorotnikova
1

Густина матеріалу визначається формулою:

ρ = m/V,

де ρ - густина, m - маса, V - об'єм.

Густина цинку становить близько 7,1 г/см³.

Щоб знайти, яка з трьох статуеток має меншу густину, необхідно обчислити густину кожної з них за допомогою відповідної маси та об'єму, та порівняти результат з густиною цинку.

Для перетворення маси з кілограмів до грамів використовуємо множник 1000 (1 кг = 1000 г), тоді:

Густина першої статуетки: ρ = m/V = 2670 г / 300 см³ ≈ 8,9 г/см³

Густина другої статуетки: ρ = m/V = 2100 г / 300 см³ ≈ 7,0 г/см³

Густина третьої статуетки: ρ = m/V = 2340 г / 300 см³ ≈ 7,8 г/см³

Таким чином, густина другої статуетки становить близько 7,0 г/см³, що менше за густину цинку, тому ця статуетка має меншу густину за цинк.

Похожие вопросы