Предмет: Физика, автор: stanislavlubunya2008

розв'яжіть задачу:
Визначте модуль сили Ампера, що діє на провідник зі струмом завдовжки 27см у магнітному полі з індукцією 0,036 Тл, якщо кут між вектором магнітної індукції й напрямком струму становить 30°. Сила струму в провіднику дорівнює 0,2 А.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Объяснение:

Дано:

l=27см=0,27м

В=0,036Тл

а=30°=0,5

I=0,2A

Знайти:

F-?

F=lBlsina=0,27*0,036*0,2*0,5=0,000972H


svetlanaa70: Здравствуйте, а можете пожалуйста помочь с физикой?
svetlanaa70: Буду вам очень благодарна!!!
Похожие вопросы