характеристика прийняття державної символіки україни
Ответы
Объяснение:
Державна символіка України складається з національного прапора, герба та гімну, які були прийняті після отримання Україною незалежності від Радянського Союзу в 1991 році.
Прапор України складається з двох горизонтальних смуг, верхня з яких - блакитна, а нижня - жовта. Ці кольори символізують небо та золоте зерно, що відображає багатство і природні ресурси України. Прапор був прийнятий Верховною Радою України 28 січня 1992 року.
Герб України складається з тризуба з золотого поля на блакитному тлі. Тризуб має давню історичну спадщину України і використовується як символ з часів Київської Русі. Герб був прийнятий Верховною Радою України 19 лютого 1992 року.
Гімн України - "Ще не вмерла України" - був прийнятий як національний гімн 6 грудня 1991 року. Текст гімну був написаний під час Голодомору 1932-1933 років, коли багато українців загинули від голоду, але стали символом боротьби за свободу та незалежність.
Прийняття державної символіки України було важливим кроком у підтримці національної ідентичності і показало волю народу України до свободи та незалежності. Офіційною датаю державного свята України є День Державного Прапора, який відзначається щорічно 23 серпня з 2004 року.