Предмет: Химия,
автор: rvnkjk
СРОЧНО!!
Обчисліть масу пропену та об’єм водню (н.у) ,що прореагують між собою якщо внаслідок реакції утворився пропан масою 220г.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
V(H2) = 112 л
m(C3H6) = 210 г
Пояснення:
Запишемо рівняння реакції
C3H6 + H2 = C3H8; перед С3Н8 виставимо коефіцієнт 5, бо 220 г С3Н8 це 5 моль цієї сполуки (220 г : 44г/моль = 5 моль)
Для балансу коефіцієнт 5 розставимо перед кожним елементом, таким чином дізнаємось, що для реакції використано 5 моль С3Н6 і 5 моль Н2. Знайдемо масу С3Н6; 5 моль * 42г/моль = 210 г.
Знайдемо об´єм Н2 — 22,4 л/моль * 5 моль = 112 літрів
Отримали відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mishakovalenko220
Предмет: Математика,
автор: lizakavun4
Предмет: Химия,
автор: vitaliytsiganenko228
Предмет: Математика,
автор: yanevodila
Предмет: Другие предметы,
автор: bob7476