Предмет: Физика, автор: 234422d

Визначте силу струму в електричній лампі, якщо по її спіралі за 4 хв проходить заряд в 120 Кл

Ответы

Автор ответа: 555ai555
2

Ответ:

Объяснение:

t = 4 хв = 240c

q =  120 Кл

I = ?

I = q/t = 120 / 240 = 0.5 A

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: darina51456