Предмет: Физика, автор: botnaralina558

Видовження пружини =10 см. Яка сила діє на неї якщо коефіцієнт жорстокості =400

Ответы

Автор ответа: VITMAX23
2

Відповідь:

F=4kH

Пояснення:

F= k Δx

F= 10*400=4000H

F=4kH


botnaralina558: Дякую! ;)
Похожие вопросы