Предмет: Физика, автор: khlistovaola

ЗАДАЧА 2
Яка кількість енергії виділилася під час поділу ядер усіх атомів Урану, які містять 4 кг урану?
ЗАДАЧА 3 Яка маса Урану-235 знадобиться, щоб за рахунок енергії поділу ядер атомів нагріти 30000 тон води на 100 градусів Цельсія?
ЗАДАЧА 4 Знайдіть ККД (коефіцієнт корисної дiї) електростанції потужністю 1500 МВт, якщо кожну добу вона витрачає 4 кг Урану-235.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: aniamakarev22122
1

Ответ:

Объяснение:1.Під час поділу одного ядра Урану виділяється лише 3,2⋅10−11 Дж енергії, проте якщо розпадуться всі ядра, що містяться, наприклад, в одному молі урану (235 г Урану; 6,02⋅1023 ядер), енергія, яка виділиться, дорівнюватиме приблизно 19,2⋅1012 Дж.

3.P=500MBт=500×10⁶Втt=1 доба=86400 сm=2,35 кгm⁰=3,9 × 10^-²⁵ кгЕ⁰=3,2 × 10^-¹¹ Джŋ-?Розв'язок:ŋ=Екорисне/Еповне × 100%Екор= Р×tEпов= N×E⁰N=m/m⁰Eпов=mE⁰/m⁰ŋ=Pt×m⁰/mE⁰ × 100%ŋ= 5*10⁸*86400* 3,9*10^-²⁵/2,35*3,2*10-¹¹=224042,5 * 10^⁶=0,22*100%=22%

2.добавила фото

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: kopjbihfahaxtr
Предмет: Английский язык, автор: gavrilenkovartem09
Предмет: Математика, автор: Artemgarmaev1234567