Предмет: Физика, автор: svgraf0

Обчисли шлях та переміщення тіла, якщо м'яч кинули з висоти 5 м, після чого він стрибнув на висоту 3 м.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 8м; 2м

Объяснение:

Дано:

h=5м

h1=3м

----------

L-?; S-?

Путь мяча равен:

L=h+h1=5+3=8м

Перемещение мяча равно:

S=h-h1=5-3=2м

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: alexandra5372
Предмет: Українська мова, автор: vikakelya
Предмет: Геометрия, автор: bekkerdima054