Предмет: Химия, автор: n61270382

Обчисліть об'єм, який за нормальних умов займає 4 моль кисню.

Ответы

Автор ответа: akkakiy69
1

Ответ:

об'єм 89.6 літрів

Объяснение:

Vm= V/n ;

V= Vm*n

1 моль будь-якого газу (Vm) має об'єм 22.4л

кисень - газ, а отже

V(O2)= 22.4*4= 89.6 л

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

n(O2) = 4 моль

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) V(O2) = n(O2) * Vm = 4 * 22,4 = 89,6 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 89,6 л.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: veronika030720011
Предмет: Геометрия, автор: ToRi737