Предмет: Химия,
автор: fesenkokirill140
Який об’єм кисню витратять на спалювання метану об’ємом 10 л?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Рівняння реакції спалювання метану:
CH4 + 2O2 -> CO2 + 2H2O
За цим рівнянням, для спалювання 1 молу метану потрібно 2 моля кисню. Тому, для спалювання 10 л метану необхідно:
перевести 10 л метану в молярний об'єм за н.у.: 10 л / 22.4 л/моль = 0.4464 моль CH4
знайти кількість кисню, що потрібна: 2 моля O2 на 1 моль CH4, тому 0.4464 моль CH4 * 2 моля O2 / 1 моль CH4 = 0.8928 моль O2
перевести моль O2 в об'єм за н.у.: 0.8928 моль * 22.4 л/моль = 19.99 л O2
Отже, для спалювання 10 л метану потрібно 19.99 л кисню.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lenalena481552
Предмет: Русский язык,
автор: abilmansurkonakbaj
Предмет: Українська мова,
автор: bogdanasaenko1
Предмет: Русский язык,
автор: revanmamedov23
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним