Предмет: Физика,
автор: mazurdasa96712
Під час електризації тертям на скляній паличці отримали недостачу 10 зверху 18 електронів.Обчисліть заряд палички?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Заряд ебонітової палички становить - 1,6 х 103 кулонів.
Пояснення:
Дано:
n = 1016
е =-1,60 * 1019 Кулон
Знайти: Q
Розв'язок:
За кількістю електронів, отриманих бонітовою паличкою, можна обчислити заряд палички. Заряд електрона становить - 1,60 * 101° кулонів. Отже, заряд на паличці можна розрахувати наступним чином:
Заряд (Q) = кількість електронів (n) * заряд на електрон (е)
Обчислимо:
Q=1016 * (-1,60) * 10-19 = -1,6 * 10%-19 + 16) = -1,6 * 10-3 Kr
Заряд ебонітової палички становить - 1,6 х 103 кулонів.
Пояснення:
Дано:
n = 1016
е =-1,60 * 1019 Кулон
Знайти: Q
Розв'язок:
За кількістю електронів, отриманих бонітовою паличкою, можна обчислити заряд палички. Заряд електрона становить - 1,60 * 101° кулонів. Отже, заряд на паличці можна розрахувати наступним чином:
Заряд (Q) = кількість електронів (n) * заряд на електрон (е)
Обчислимо:
Q=1016 * (-1,60) * 10-19 = -1,6 * 10%-19 + 16) = -1,6 * 10-3 Kr
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: n8592968
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bekmuradtojciev077
Предмет: Литература,
автор: Alopik
Предмет: Русский язык,
автор: bondarenkovova459