Предмет: Химия,
автор: soehinata992
Якій масі та кількості речовини відповідає нітроген 2 оксид об'ємом 1,12л? Скільки молекул там міститься за нормальних умов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини:
n(NO) = V(NO) /Vm = 1,12/22,4 = 0,05 моль
Молярна маса:
M(NO) = 14 + 16 = 30г/моль
Вичислимо масу:
m(NO) = n(NO) * M(NO) = 0,05 * 30 = 1,5 г
Обчислимо кількість молекул:
N(NO) = n(NO) * Na = 0,05 * 6,02 * 10²³ = 0,301 * 10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: meow333333
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: qarrikid2014
Предмет: Математика,
автор: Ната8681
Предмет: Математика,
автор: Mggtdt