Предмет: Физика,
автор: jesskirigiri
ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА С УМОВОЙ
№1
Щоб зрушити з місця шафу масою 56 кг, потрібно прикласти силу 420 Н. Знайдіть коефіцієнт тертя шафи об підлогу.
№2
Брусок масою 2 кг лежить на столі. На брусок зверху надавили з силою 30 Н. Знайдіть вагу бруска (силу, що діє на стіл).
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
1. m=56 кг
F тер=420 H;
μ ? μ=F тер/mg=420/560=0,75
2. m=2 кг
F=30 H
P ?
P=mg+F=2*10+30=50 H
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: tralala2131231
Предмет: История,
автор: ilana6268
Предмет: Литература,
автор: polihme
Предмет: Литература,
автор: qwarkb
Предмет: Алгебра,
автор: goshabobson