Предмет: Химия, автор: sobolkyrylo

даю 100 балов Масова частка Оксигену в хімічній сполуці елемента четвертої групи складає 21,2 %. Визнач елемент, якщо його валентність дорівнює номеру групи.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Загальна формула оксидів 4 групи : RO₂

Нехай відносна атомна маса елемента буде - х, підставио у формулу по визначенню массової частки Оксигену, отримаємо:

w(O) = 2Ar(O)/ Mr(RO₂) = 2 * 16/(х + 32) =0,212

Складемо рівняння:

0,212 * (х + 32) = 32

х + 32 = 32 : 0,212

х + 32 = 151

х = 151 - 32

х = 119

Цей  елемент  Станум (Sn) , так як його відносна атомна маса  119  формула його вищого оксиду: SnO₂ і валентність 4 дорівнює номеру групи

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Muroslavadyba123456
Предмет: Геометрия, автор: luriskaa