Предмет: Биология, автор: Аноним

досліджено покриви кільчастих червів на прикладі дощового черв'яка. Яким є його тіло на дотик? Чим утворені еокриви тіла дощових черв'яків? Яке значення еокривів для дощгвого черв'яка?

Ответы

Автор ответа: anastasiamaximuk1304
108

Ответ:

• На дотик дощовий черв'як слизький , тому що тіло вкрите слизом - це допомагає рухатися в товщі землі.

• Покриви тіла кільчастих червів — шкірно-м'язовий мішок, який складається з покривного епітелію та двох шарів м'язів — повздовжніх та кільцевих.

• Захист. Покриви захищають тіло від зовнішніх пошкоджень, впливу температури, висушування, проникнення мікробів та паразитів.

Объяснение:

Це все правильно!

Зроби будь ласка кращу відповідь і постав 5 зірок ☺️


rostogl1009: Спасибо,братан.
NIK45682: почему во 2 кільчасті черви?
anastasiamaximuk1304: Потому что второй вопрос " Чим утворені еокриви тіла дощових черв'яків? "
anastasiamaximuk1304: покриви*
juliely2204: Харош
JAkir0: Лучший ответ за всё время проведённое на этом сайте
anastasiamaximuk1304: Спасибо, подпишитесь пж.
illiakravets9: Дякую
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Morisha27
Перепишіть текст, пропуски заповніть.
Найдавніші люди з’явились на Землі приблизно ….. млн.р. тому, а на українських землях приблизно …. тис. років тому. Найдавніша стоянка (це - …………) була знайдена в с. ……… . Найдавніших людей називають архантропи або ………… . Вони проживали на наших землях в добу ………. (вибрати: раннього, середнього, пізнього) палеоліту. В ІV-ІІІтис. до н.е. На землях Подніпров’я проживали племена найдавніших землеробів ………., поселення яких відкрив у кінці ХІХст. археолог Вікентій ...... . В ІІІ-ІІтис. до н.е. наступив бронзовий вік, в цей час існували …. та катакомбна археологічні культури. В І тис. до н.е. наступив …….. вік. В цей час поряд з кам’яними знаряддями праці, які ще трохи залишилися, були знаряддя праці із …… . В цей час на півдні України проживали ………, греки, ….., сармати. В ІVст., вже нашої ери, під час Великого переселення народів, від річок Вісла, Полаба, Одер переселилися племена ……., які з часом розділилися на дві великі групи …., …….. .
Предмет: География, автор: Batonyik