Предмет: Химия,
автор: Аноним
ХЕЛП ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО
Через розчин, що містив кальцій гідроксид масою 7,4 г, пропустили карбон(IV) оксид до утворення кальцій карбонату. Обчисліть об’єм карбон(IV) оксиду та масу утвореного продукту.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(KOH) = 7,4 г
Найти: V(CO₂) -? m(K₂CO₃) -?
Складемо РХР:
7,4 г х л y г
2KOH + CO₂ = K₂CO₃ + H₂O
n = 2 моль n = 1 моль n= 1 моль
M= 56 г/моль Vm= 22,4л/моль M = 138 г/моль
m = 112 г V = 22,4 л m = 138 г
V(CO₂) = 7,4 * 22,4 : 112 = 1,48 л
m(K₂CO₃) = 7,4 * 138 : 112 = 9,1 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: larakurshunlu
Предмет: Математика,
автор: s34014864
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: polik4334
Предмет: Алгебра,
автор: mrmelovin
Предмет: Математика,
автор: fomicheva51