Предмет: Физика,
автор: Аноним
БЛАГАЮ, ДОПОМОЖІТЬ, ДУЖЕ МАЛО ЧАСУ
Енергія випромінювання, яку поглинуло тіло масою 500г, дорівнює 200мДж. Визначте поглинуту дозу випромінювання( розв'язок обов'язково)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,4 Дж/kг
Объяснение:
m=500 г=0,5 kг;
W=200мДж
Dп ? Dп=200*10⁻³/0,5=0,4 Дж/kг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maksimdoros7
Предмет: Геометрия,
автор: 1113368eg
Предмет: Английский язык,
автор: sofia4079
Предмет: Физика,
автор: vyrashova
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: artemko4nov