Предмет: Химия,
автор: fpncbkpc4k
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Даю 45 баллов!!!! Главное дать ответ до 21:30 16.02
Обчисліть масу, яку займає за н.у озон О3 об’ємом 5,6 л. Обчисліть число молекул озону О3 у цьому об’ємі газу.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини
n(O3) = V(O3) /Vm = 5,6/22,4 = 0,25 моль
Молярна маса: М(О3) = 16 * 3 = 48 г/моль
Обчислимо масу:
m(O3) = n(O3) * M(O3) = 0,25 * 48 = 12 г
Число молекул дорівнює:
N(O3) = n(O3) * Na = 0,25 * 6,02 * 10²³ = 1,505 * 10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: du59472
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: Nastua12anas
Предмет: История,
автор: unafloruna