Предмет: Химия, автор: Oliviafh582

У 100г сполуки міститься 40 г оксигену. Обчисліть масову частку Оксигену в сполуці​

Ответы

Автор ответа: Dhhjesj
0

Відповідь:

40%

Пояснення:


Oliviafh582: а можна трішки детальніше?
Dhhjesj: ні
Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

m(сполуки)=100г

m(O)=40г

w=m(O)*100/m(сполуки)=40*100/100=40%

Пояснення:


Oliviafh582: дякую
nikolaygr: в умові задачі перевір 20г сполуки чи більше?
Oliviafh582: там немає сполуки
nikolaygr: m(сполуки)=200г; m(Cr)=40г w=40*100/200=20% рішення до задачі в акаунті
Oliviafh582: дякую
Oliviafh582: але це не те
Oliviafh582: мені здається
Oliviafh582: там 20 г якщо не помиляюсь
nikolaygr: тамповинно бути більше 40
Oliviafh582: я зрозуміла, дякую.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 12shcoolbishkek
Предмет: Биология, автор: sashazamyatina66