Предмет: Окружающий мир, автор: nelarudik699

які на вашу думку найрозповсюдженіших небезпеки в інтернеті як з ними боротись?​

Ответы

Автор ответа: miranovbari
2

Ответ:Інтернет сьогодні став невід'ємною частиною життя людей будь-якого віку. Він може служити на благо. За допомогою Мережі люди можуть спілкуватися, розважатись, шукати потрібну інформацію і навіть заробляти гроші. Однак Інтернет відомий і масою негативних проявів. Вони стосуються як дітей, і дорослих. Існують певні небезпеки в Інтернеті. Небажаний контент, насильство, порнографія, нав'язливе спілкування - все це може негативно вплинути на психіку. Також тривале перебування перед комп'ютером погіршує фізичний стан організму. Слід дізнатися докладніше, як не залежати від віртуальної реальності та захистити дитину від негативних впливів Всесвітньої павутини. Усім відома фраза: "Краще попередити, аніж потім лікувати". Так само і в Інтернеті: щоб не нарватися на неприємності, варто дотримуватися 7 простих правил:

Слід уважно дивитися посилання, куди здійснюється перехід. Нерідко навіть різниця в одну літеру чи цифру може призвести до плачевних підсумків, а сайт, на який Ви захочете перейти, буде розсадником вірусів, а не корисним відомим Вам ресурсом.

Антиспам-фільтри – Ваш захисник, а не ворог. Щодня мільйонам людей надходять повідомлення рекламного характеру, головна мета яких – спонукати користувачів купити щось зовсім непотрібне або вивудити якусь секретну інформацію.Встановлення антивірусу - один із головних кроків у боротьбі з шахрайством в Інтернеті. Дані програми постійно оновлюються та ведуть безперервну боротьбу зі зловмисниками та хакерами всього світу.

Не довіряйте повідомленням про багату спадщину або вигідну купівлю нерухомості за її соту частину вартості. Як говорить народна мудрість, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Не варто купувати товари чи послуги із зазначенням своїх персональних фінансових даних на невідомих сайтах. Вони можуть використовувати наявну інформацію при крадіжці коштів із карт чи рахунків. Завантаження файлів з неблагонадійних джерел - ось реальний шанс "підчепити" вірус чи троянську програму.

Використовуйте складні паролі, які справді зможуть захистити вас. Варіанти типу 123456 або 11111 можна вгадати навіть найпростішим методом перебору.

Объяснение:.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: muxammadamininoyatov