Предмет: Химия,
автор: annavojtenko997
якій кількості речовини відповідає 136 г
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(H2S)=136 г
n(H2S)-?
n=m/M
M(H2S)=2×1+32=34г/моль
n(H2S)=136г / 34г/моль = 4моль
Відповідь: n(H2S)=4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kiralove022002200
Предмет: Математика,
автор: gannadeznuk714
Предмет: Алгебра,
автор: liliarudenko845
Предмет: География,
автор: MostySchool
Предмет: Математика,
автор: rassiaru