Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть яку кількість речовини і масу кисню можна добути при розкладанні електричним струмом 0,1 моль води СРОЧНООО ДАЮ 90 БАЛЛОВ

Ответы

Автор ответа: chemistrycrush
1

2H2O=>2H2+O2

M(H2O)=18 г/моль

m(H2O) = 0,2×18= 3,6г

0,2 потому что кол-во кислорода меньше в 2 раза

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: yulyagribkova08