Предмет: Другие предметы, автор: anyaklyanya

Будь ласка!!!!!
есе на тему "яку роль відіграє громадська активність у розвитку громади та місцевого самоврядування ?".​

Ответы

Автор ответа: dimabos2007
1

Відповідь:

1) Есе на тему "яку роль відіграє громадська активність у розвитку громади та місцевого самоврядування ?".​

Громадянська активність - це активне залучення людей до політичних процесів та процесів прийняття рішень у своїх громадах та органах місцевого самоврядування. Вона охоплює широкий спектр діяльності - від голосування та участі у виборах до волонтерства, адвокації та громадської організації. Громадянська активність є важливою складовою здорової та дієвої демократії, оскільки вона дозволяє громадянам мати голос у прийнятті рішень, що впливають на їхнє життя, та вимагати підзвітності від обраних ними посадових осіб.

У контексті розвитку громад та місцевого самоврядування громадянська активність відіграє вирішальну роль у формуванні пріоритетів та політики органів місцевого самоврядування. Коли громадяни беруть активну участь у політичному процесі, вони мають змогу доносити свої проблеми та потреби до відома обраних ними посадових осіб та впливати на рішення, які вони приймають. Наприклад, коли мешканці громади об'єднуються, щоб захистити новий парк або протестувати проти запланованої забудови, вони можуть впливати на рішення місцевої влади та гарантувати, що їхня громада стане кращим місцем для життя.

Громадянська активність також позитивно впливає на ефективність та результативність місцевого самоврядування. Коли громадяни беруть участь у політичному процесі, вони можуть надавати зворотний зв'язок і вимагати від обраних ними посадових осіб підзвітності за їхні дії. Це може призвести до більш ефективного та результативного прийняття рішень, оскільки обрані посадовці з більшою ймовірністю реагують на потреби та проблеми своїх виборців. Крім того, коли громадяни беруть участь у політичному процесі, вони мають змогу будувати відносини зі своїми обранцями та спільно працювати над вирішенням проблем, що стоять перед їхньою громадою.

Ще одна важлива роль громадянської активності у розвитку громад та місцевого самоврядування полягає у її впливі на розбудову громади та соціальний капітал. Коли люди беруть участь у житті своїх громад і в політичному процесі, вони здатні будувати стосунки зі своїми сусідами та працювати разом над вирішенням спільних проблем. Це може призвести до посилення почуття спільноти та збільшення соціального капіталу, який є мережею відносин, норм та довіри, що існують між окремими людьми в громаді.

Отже, громадянська активність відіграє життєво важливу роль у розвитку громад та органів місцевого самоврядування. Надаючи громадянам право голосу при прийнятті рішень, що впливають на їхнє життя, громадянська активність допомагає формувати пріоритети та політику органів місцевого самоврядування, робити їх більш ефективними та результативними, а також розбудовувати сильніші громади. Незалежно від того, чи це голосування, волонтерство, адвокація чи громадська організація, громадянська активність є невід'ємною складовою здорової та дієвої демократії, і важливо, щоб люди брали активну участь у політичному процесі, щоб мати позитивний вплив на свої громади та світ навколо них.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Doodlez82
Небо перед утренней зарей прояснилось. На нем нет туч и облаков. Над узкой речкой расстилается синий туман. В такую раннюю пору здесь ни с кем не встретиться. Предрассветная тишь долго не нарушается никакими звуками, ничьими голосами. В утреннем тумане ничего не видишь. Только тяжелая от росы трава низко прилегает к земле и блестит серебряными каплями. Но вот пробежал легкий ветерок. Раздается стук дятла, и лес наполняется птичьим пением. Из куста выскочил косой зайчонок и сбросил с веток капли росы.

Теперь уже нет опасности заблудиться в тумане. Поднимается горячее солнце. Оно бросает свои лучи на весеннюю землю. Никогда не бывает утро так прекрасно, как ранней весной. Легко дышишь, любуешься природой.

2.Найдите в тексте восклицательное предложение, запишите его номер.
3. Найдите в тексте нераспространённое предложение, запишите его номер.
4.Найдите в тексте предложение(я) с однородными членами, запишите его(их )номер(а).
5.Найдите в тексте сложное(ые) предложение(я), запишите его(их )номер(а).
6.Выпишите грамматическую основу предложения 15.
7.Из предложений 6 – 10 выпишите слово с чередующейся гласной в корне.
8. Из предложений 12 – 16 выпишите слово(а), в котором(ых) правописание приставки зависит от значения.
9. Из предложений 12 – 16 выпишите слово(а), в котором(ых) правописание определяется правилом о непроизносимых согласных.
10.Определите время глагола из 1 предложения.
11.Определите переходность глагола из 3 предложения.
12.Образуйте от глагола из 9 предложения форму повелительного наклонения во множественном числе.
13. Образуйте от глагола из 14 предложения форму условного наклонения.
14. Определите спряжение глагола из 12 предложения.
15. Определите лицо глаголов из 16 предложения.
Предмет: История, автор: Rudmitriev