Предмет: Химия,
автор: krajlika675
Складіть хімічну формулу сполуки за такими даними : два атоми Гідрогену, один атом Карбону та три атоми Оксигену. Обчисліть масову частку Карбону:
30%
40%
19%
25%
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
Н2СО3 два атоми Гідрогену, один атом Карбону та три атоми Оксигену.
Мr(Н2СО3)=2•1+12+3•16=62
w(C)=n•Ar(C)/Mr(H2CO3)=13/62=0.193 (19.3%)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: noliHa361937
Предмет: Математика,
автор: egorevpat
Предмет: Алгебра,
автор: LoLdit
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним