Предмет: Химия,
автор: Sophia2p08
СРОЧНО ВСЕ БАЛИ СРОЧНО
Розрахуйте об'єм, який займає газ за нормальних умов масою 142г СI2
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(СI2) = 35,5 * 2 = 71 г/моль
Знайдемо кількість речовини СI2:
n(Cl2) = m(Cl2)/М(СI2) = 142/71 = 2 моль
Визначимо який об'єм займає газ за нормальних умов :
V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: almiraordobaevaa
Предмет: Алгебра,
автор: mariaaathebest
Предмет: Информатика,
автор: azimovdaniyar2010
Предмет: Обществознание,
автор: EnglishStudent