Предмет: Физика, автор: typou1234

Літак знаходиться на відстані 60 км від радіолокатора. Обчисліть час, за який сигнал радара доходить до літака. ​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

2*10⁻⁴ c

Объяснение:

S=60км=6*10⁴ м

V=3*10⁸ м/c        

t ?

t=S/V=6*10⁴/3*10 ⁸=2*10⁻⁴ c

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: morozbogdan917
Предмет: Алгебра, автор: karinaaaiiiii