Предмет: Физика, автор: renfen

Автомобіль розганяється на
прямолінійній дорозі під дією постійної
сили тяги, значення якої F = 3 кН.
Визначити роботу цієї сили при
переміщенні автомобіля на відстань L =
120 м.

ПОМОГИТЕ ПЖ 100 БАЛОВ ДАЮ

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 360кДж

Объяснение:

Дано:

F=3кН

L=120м

--------------

А-?

A=F*L, где:

F-сила тяги;

L-путь

А=3*120=360кДж

Похожие вопросы