Предмет: Химия,
автор: mailemailinetidatu
2.Задача: Яка маса відповідає магній оксиду МgО кількістю речовини 6 моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(MgO) = 240г
Пояснення:
n(MgO) = 6 моль
Mr (MgO) = 40 г/моль
m(MgO) = n*Mr= 6*40 = 240г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: burkeanastas
Предмет: Физика,
автор: roown
Предмет: Музыка,
автор: BlackDragon76
Предмет: Русский язык,
автор: sarvinoz154