Предмет: Физика, автор: 08ivanli2007

8. Тіло масою 5 кг здійснює гармонічні коливання з амплітудою 10 см. Максимальна кінетична енергія тіла, що коливається, дорівнює 2,5Дж. Визначте період коливань.

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

Объяснение:

Дано: m (маса тіла, що коливається) = 5 кг;

А (амплітуда гармонійних коливань) = 10 см = 0,1 м;

Ekmax (максимальна кінетична енергія) = 2,5 Дж.

Щоб визначити період гармонійних коливань, скористаємося формулою:

Е (повна енергія) = Ekmax = m * A2 * ω2 / 2 = m * A2 * (2 * Π / T) 2 / 2 = 2 * m * A2 * Π2 / T2, звідки висловимо: T = √ (2 * m * A2? * Π2 / Ekmax).

Розрахунок: T = √(2 * 5 * 0,12 * 3,142 / 2,5) = 0,628 с.

Відповідь: Період гармонійних коливань заданого тіла становить 0,628 с.

Похожие вопросы