Предмет: Физика,
автор: pnp2704p
7. Дві незаряджені та нерухомі кульки розташовані одна від одноï на відстані 40 cm. помістили 4,8 - 104 електронів, а з першоï забрали 1,8 - 1014 елек- кульок. Чому дорівнюватиме сила їхньої взаємодії? Як взаємодія- притягуватимуться чи вiдштовхуватимуться? На другу кульку тронів. Визнач заряди тимуть кульки --
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1.24*10⁻⁸ H
Объяснение:
r=40 cм=0.4 м
N₁=4,8 * 10⁴ електронів
q₁=N₁*e=-4,8 * 10⁴*1.6*10⁻¹⁹= -7,68*10⁻¹⁵ Kл
N₂=1,8 * 10¹⁴ електронів
q₂= N₂*e=1,8 * 10¹⁴*1.6*10⁻¹⁹= 2,88*10⁻⁵ Kл
F=? F=kq₁*q₂/r²=9*10⁹*| -7,68*10⁻¹⁵|*2,88*10⁻⁵/0,4²=1.24*10⁻⁸ H
кульки вiдштовхуватимуться
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kseniabelevceva68
Предмет: Физика,
автор: denisaparcev
Предмет: Математика,
автор: leraDime
Предмет: Математика,
автор: qYoYp
Предмет: Информатика,
автор: aleshevuch2007