Предмет: Физика,
автор: uliaspicina06
Якою є вага сталевого куба, що лежить на підлозі, якщо довжина ребра куба дорівнює 40 см,
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
P=g*m, g=10 Н/кг
m=ro*V, ro=7860 кг/м^3
V=0,4^3=0,064 м^3
m=503 кг
P=5030 H
Объяснение:
Автор ответа:
1
Відповідь:
Масу сталевого куба, що лежить на підлозі, якщо довжина ребра куба дорівнює 40 см, можна обчислити за густиною сталі та об’ємом куба.
Сталь має густину 7,85 г/см3, тому вагу кубика можна обчислити, помноживши густину сталі на об’єм кубика.
Об’єм куба обчислюється кубуванням довжини ребра, тому в цьому випадку об’єм куба дорівнює 40 см х 40 см х 40 см = 64 000 см3.
Помноживши щільність сталі (7,85 г/см3) на об’єм куба (64 000 см3), отримаємо загальну вагу 508 000 г, або 508 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: yparsov
Предмет: Экономика,
автор: elka1887
Предмет: Геометрия,
автор: sofabakun63
Предмет: Русский язык,
автор: ypsic
Предмет: Обществознание,
автор: HopiTakeo