Предмет: Химия,
автор: Аноним
Допоможіть розв'язати задачу!
40 баллів за розв'язання
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
V(H2S)=Vm*ν=22,4*2=44,8л
Пояснення:
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
V(H2S) = v(H2S) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nikita117664
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: nikita117664
Предмет: История,
автор: bogdangagalin
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним