Предмет: Химия, автор: ceruyglist

1.Обчисліть густину амоніаку NН3, за воднем і за повітрям. 2. Знайдіть молярну масу газу, якщо його густина за воднем дорів­нює 15.​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

1.Обчисліть густину амоніаку NН3, за воднем і за повітрям.

Mr(NH3)=17

Mr(H2)=2

Mr(пов)=29

D(H2)=Mr(NH3)/Mr(H2)=17/2=8,5

D(пов)=Mr(NH3)/ Mr(пов)=17/29=0,58

2. Знайдіть молярну масу газу, якщо його густина за воднем дорів­нює 15.​

D=15

M(H2)=2г/моль

M(газу)=D*M(H2)=2*15=30г/моль

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nikitapodorian